Hakkımızda

Hakkımızda

Bu güne kadar farklı bir firma ismi ile bir çok firmanın makinalarını imal ettik ve alt yapı çalısmalarını yaptık. Bu süreç boyunca fark ettik ki bir firma için en zor olan konu; hizmet verdigi sektörde faaliyetlerine devam etmesinden çok kendisini en dogru sekilde, en uygun kitleye ifade edebilmesi...

 

2017 yılında istanbulda kurulan sezgin teknik makina olarak dökümhanelerin ihtiyacı olan makinaları ve alt yapı çalısmalarını 30 yıllık tecrüye sahip personellerimiz ve mühendislerimiz ile birlikte  profesyonel bir sekilde gerçekleştiriyoruz.

 

Farklıyız çünkü;

 

Herşeyden önce

İşimizi gerçekten severek yapıyoruz

Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız.Sezgin teknik makina ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.

 

Önce hayal et sonra üret

Müşterilemizin sorunlarını dinleyip ihtiyaçları olan makinaları yada alt yapıyı gereksinimlere göre tasarlayıp bilgisayar programları ile çizip similasyonlayıp, analizleyip imalata geçiyoruz..

 

İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz

Belki hiç bir makina imalatçısının yapmadığı kadar çok imalat, alt yapı gibi konularda sürekli olarak araştırmalar yapıyoruz. Bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için uygun maliyette olacak sekilde uygulamaya çalışıyoruz.

 

Yüzümüzü her zaman dışarıya çeviriyoruz

Diğer imalat firmalarından farklı olarak kendimize örnek aldığımız hemen hemen tüm imalatcılardan yurtdışındaki önemli projelere imza atmış kişiler yada ekipler.Bu kişilere ulaşarak sürekli olarak dışarıda işimizin nasıl yapıldığını daha iyi anlamaya çalışıyoruz.Bir proje için Ar-Ge çalısması yaptığımızda, mutlaka ilk olarak müşterimizin işini yurtdışında başarı ile sürdüren firmaların makina projelerini inceliyoruz ve bu projeleri örnek alıyoruz.

 

Bahane değil çözüm üretiyoruz

Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz.Birçok farklı firmanın önemli projelerini aynı anda yürütürken, çeşitli birçok sorunla karşılasıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, bu projeleri yürütürken "bahaneler" değil "çözümler" üretiyoruz.

 

Disiplinli ve programlı çalışıyoruz

Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne sekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda basarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir sekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her proje için iş akışını düzenliyor ve proje ekibine dahil tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.

 

Elbette sezgin teknik makinayı farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden "farklı" olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz.

 

Zamanınız olduğunda tanışmak için sizi ofisimize bekliyoruz...

 

Sezgin Teknik Makina